Rekabet Hukuku

İhale Hukuku

Birleşmelerin Kontrolü

Bankacılık,sağlık,madencilik, bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon,ambalaj,lojistik, yiyecek, içecek, asfalt,güvenlik ve ticari mülkiyet dahil olmak üzere bir çok sanayi kolundaki şirket birleşmeleri ve şirket devralınması  konularında tecrübemiz bulunmaktadır

Danışmanlık Hizmetleri

Rekabet Kurumu’na Yapılacak Başvurular (Birleşme ,Devralma, Ortak Girişim, Özelleştirme,Muafiyet/Menfi Tespit Başvuruları), Rekabet İhlali Şikayetleri (Rekabet İhlali Gerçekleştiren Teşebbüslerin Şikayet Edilmesi, Rekabet Şikayeti Nedeniyle Soruşturulan Şirketlerin Savunulması), Rekabet Kanunu kapsamına giren her türlü sözleşmenin uygunluk denetimi ve düzeltilmesi vs. alanında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Mevzuat

Rekabet Hukuku alanındaki yasal değişiklikler hakkında siz değerli müşterilerimizin bilgilendirilmesi hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

kasim_201127-250x300

İhaleye hazırlık aşamasından, ihale sözleşmenin imzasına kadar geçecek süreçte her türlü hukuki desteğin verilmesinin yanı sıra gerek ihale aşamasında, gerekse sözleşmenin imzasından sonra ortaya çıkabilecek uyuşmazlıkların giderilmesi süreçlerinde ve yargı makamları önünde temsil edilmektedir.