Proje Danışmanlığı

İnşaat ve mühendislik alanlarındaki başarı için,  ihale ve projelerinin çoğunda, titiz, sağlam ve pratik ticari, sözleşme ve risk yönetimi uygulamaları kritik öneme sahiptir.

Döğerlioğlu Hukuk Bürosu, TÜBİTAK ve Enerji Bankası projeleri dahil olmak üzere çeşitli enerji projelerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sunduğumuz proje danışmanlığı hizmeti, çeşitli alanlarda yer alan endüstri öncü danışmanlığı; proje yönetimi ile inşaat yönetimini; malzeme izlenebilirliğini, mevzuat güvenliğini ve çevresel uzmanlık hususlarını kapsamaktadır.

Project-Management

Risk Yönetimi Hizmetleri

Yükselişte olan Karmaşık mühendislik ve inşaat projelerin ile çalışma programlarında önem arz eden husus Risk Yönetimi’dir. Risk, her inşaat ve proje için değişkenlik göstermektedir. Risk değerlendirmesi ve etkin yönetim, projenin başarıya ulaşması için kilit öneme sahiptir.  Doğru şekilde tanımlanmayan ve yönetilmeyen riskler gecikmeye, maliyet aşımına, çatışmalara ve anlaşmazlıklara yol açabilir. Ticari ve Sözleşme Yönetim Hizmetlerimizin önemli bir bölümünü oluşturan risk yönetimi hizmetlerimiz, tüm risklerin hem Proje temelinde hem de Kurumsal düzeyde tanımlanmasını, analiz edilmesini ve uygun şekilde yönetilmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

risk-yonetimi-egitimi-sertifikasi